Vzduchová topná zařízení jsou nejúčinnějším řešením pro vytápění nákladového prostoru při přepravě nákladů citlivých na nízké teploty a interiéru kabiny pro přepravu osob v chladných klimatických podmínkách. Obzvláště se osvědčila v cyklech městské dopravy s častými zastávkami (při nakládce-vykládce atp.), protože v interiéru i nákladovém prostoru vozidla udržují stálou tepotu. Všechna samostatná topná zařízení značky „Planar" lze také nainstalovat na plavidla. Mohou spalovat palivo z palivové nádrže motorového plavidla nebo ze samostatné nádrže umístěné na plachetnici. K dispozici jsou tři modely topných zařízení s rozdílným maximálním výkonem, přičemž každý z nich vyniká širokým rozsahem výkonu a jeho plynulou regulací, což umožňuje vybrat především takový model, který je pro konkrétní dopravní prostředek nejvhodnější.

 


Velmi příznivá cena!

 

certifikát TÜV
prodejna a servis včetně záručních oprav

Jsme prodejcem a servisním střediskem firmy Planar.

 


Provádíme záruční i pozáruční servis a na základě požadavku zákazníka provedeme montáž u zákazníka nebo v našem středisku. Cena montáže bez zvláštních rozvodů teplého vzduchu v prostorách kabiny je 5000,- Kč, cena za příjezd mechanika je 8,-kč bez DPH za každý km.

 

 

Aktuální nabídku včetně cen naleznete na stránkách www.autoterm.cz.

 

Výrobky je možné u nás za tyto ceny objednat mailem nebo telefonicky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 774 575 800.